در خصوص انتخاب وینچ بالابری موارد ذیل دارای اهمیت عمده ای می باشد.

- گروه کاری وینچ بالابری

در خصوص گروه کاری می توانید مطالب درج شده در بخش گروه کاری مراجعه نمایید.

- انتخاب بین وینچ سیم بکسلی و یا زنجیری

بصورت کلی معمولا وینچهای بالابری در ظرفیت پایین زنجیری و در ظرفیت بالا بکسلی هستنند. وینچهای زنجیری حجم قلاب کمتری دارند و وزن خود دستگاه کمتر است و کاربرد زیادی خصوصا جهت کارهای مونتاژی دارند ولی وینچهای بکسلی معمولا در ظرفیت بالاتر و سرعتهای بالاتر کاربردی تر می باشند

- سرعت حرکت بالابری

بسته به کاربرد جرثقیل سقفی و دروازه ای نیاز به سرعتهای متفاوتی می باشد. در کارهای تعمیرات و نصب و مونتاژ سرعتهای پایینتر کاربردی تر هستند و در صنایعی مثل ریخته گری  سرعت عمل بالاتری نیاز است.

- برند سازنده وینچ بالابری

برند های مختلفی از کشورهای سراسر دنیا تولید کننده وینچ بالابری می باشند که در ایران برندهای آلمانی و بلغاری متداولتر هستند. برندهای آلمانی مشابه سایر محصولات این کشور بسیار با کیفیت بوده و البته قیمت بالایی دارند. در خصوص برندهای بلغاری می توان گفت که این برندها بدلیل سادگی طراحی و قیمت مناسب کاربرد زیادی در ایران دارند. در صورتی که حجم کار کم باشد دارای کیفیت قابل قبولی می باشند ولی با توجه به طراحی بسیار قدیمی و کیفیت پایین قطعات در کارخانه هایی که فعالیت زیادی دارند توصیه نمی شوند. بر خلاف اینکه این محصول در کشور اروپایی تولید می شود در خصوص کیفیت حتی در مقابل برخی برندهای معتبر چینی نیز دارای کیفیت و قیمت پایینتری می باشد. 

اخیرا محصولات با برند بلغاری در ایران بصورت غیر رسمی نیز تولید می شود که قیمت پایینتری نسبت به مدل اصلی دارند و در خصوص کیفیت آن هنوز نظر قطعی نمی توان داد.

برندهای ترکیه که جدیدا در بازارهای جهانی مطرح می شوند شامل طیف زیادی از محصولات هستند که بزرگترین آن برند گورالپ می باشد که با توجه به قطعات اصلی که تولید کشور آلمان بوده و با داشتن استانداردهای اروپایی کیفیت نزدیک به محصولات آلمانی ارائه می دهد می تواند انتخاب مناسب برای کسانی باشد که در انتخاب کیفیت و قیمت بدنبال حالت بهینه هستند.

کران سیستم توران

» طراح و سازنده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی

» ساخت انواع سازه های فلزی و تجهیزات جابجایی مواد 

» فروش و خدمات پس از فروش 

 

آدرس: کیلومتر 40 اتوبان تهران - قم، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان، گلبرگ12، پلاک 9

تلفن: 56235923 - 56235922- 56232969-021

فکس: 56232970-021

ایمیل: info@turancrane.com

واتس آپ و تلگرام : 5623954-0912