وینچهای بالابری برقی بصورت کلی به دو دسته وینچهای بکسلی و وینچهای زنجیری تقسیم می شوند. وینچهای زنجیری معمولا در ظرفیتهای 100 کیلوگرم تا 10 تن در برخی برندها تولید می شوند و معمولا گروه کاری پایینی دارند. این نوع از وینچها بدلیل وزن کم و ارتفاع مفید بیشتر نسبت به وینچهای بکسلی معمولا در کارگاه های کوچک و مونتاژکاری کاربرد زیادی دارند. معمولا در جرثقیلهای بازویی از بالابر زنجیری استفاده می کنند و در جرثقیلهای تک پل با ظرفیت پایین نیز وینچهای زنجیری کاربرد دارد اما در جرثقیلهای سقفی دو پل بندرت از این نوع وینچ استفاده می شود.
وینچهای بالابری بکسلی با ظرفیت 1 تن تا 80 تن بصورت استاندارد در دنیا ساخته می شوند و بنا بر نیاز مشتری می توانند سرعت بالابری و گروه های کاری مختلفی داشته باشند. این نوع از جرثقیل ها به دو صورت مونوریل یا به اصطلاح چهار کاره جهت استفاده در جرثقیلهای تک پل تا ظرفیت 16 تن و کالسکه ای یا دو کاره جهت استفاده در مکانهای ثابت و یا جرثقیلهای جفت پل بدون محدودیت ظرفیتی ساخته می شود.
شرکت کران سیستم توران با توجه به داشتن توان فنی و امکان تامین قطعات و گارانتی مناسب محصولات زیر را به مشتریان گرامی ارائه می کند.
- وینچهای بکسلی توران سری TH/ABM با تکنولوژی ABM Greiffenberger آلمان
- وینچهای بکسلی گورالپ
- وینچهای زنجیری گورالپ با تکنولوژی ABM Greiffenberger آلمان
شرکت کران سیستم توران با توجه به داشتن نمایندگی انحصاری شرکت گورالپ و همچنین همکاری با شرکت ABM Greiffenberger در ساخت جرثقیلهای بکسلی تلاش دارد تا محصولات بروز اروپایی را با کیفیت برتر جهانی و قیمت مناسب برای مصرف کننده داخلی ارائه دهد.
شایان ذکر است در بازار ایران استقبال خوبی از برندهای بلغارستانی نیز صورت می گیرد که بدلیل قیمت پایین این وینچها می باشد. این وینچها دارای گروه کاری بالا نیستند و استهلاک زیادی نسبت به سایر وینچهای اروپایی دارند و در مواردی همچون ریخته گری و صنایع فولاد که نیاز به جرثقیل با کار مداوم و سنگین باشد به هیچ عنوان قابل اطمینان نیستند و توصیه نمی شوند.

کران سیستم توران

» طراح و سازنده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی

» ساخت انواع سازه های فلزی و تجهیزات جابجایی مواد 

» فروش و خدمات پس از فروش 

 

آدرس: کیلومتر 40 اتوبان تهران - قم، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان، گلبرگ12، پلاک 9

تلفن: 56235923 - 56235922- 56232969-021

فکس: 56232970-021

ایمیل: info@turancrane.com

واتس آپ و تلگرام : 5623954-0912