سیستم های کنترل رادیویی ، برای ایجاد راحتی در هنگام کار با جرثقیل ، بالابر ، وینچ در نظر گرفته شده اند که هنگام استفاده از آنها بهره وری کارکنان به طور قابل توجهی افزایش می یابد . این سیستم ها برای شما این امکان را فراهم می سازند تا موقعیت و حرکت کالاها را به طور دقیق کنترل کنید در حالی که اپراتور امکان حرکت آزاد را داشته باشد، این امر خصوصاً در سالنهای نامرتب از اهمیت بیشتری برخوردار است و از حوادثی که ممکن است در زمان جابجایی بارهای سنگین رخ دهد جلوگیری می کند. این اجازه می دهد تا کارگر در یک فاصله امن قرار داشته باشد.

ریموت کنترل رادیویی از دو قسمت فرستنده و گیرنده تشکیل شده است . قسمت گیرنده بر روی تابلو برق نصب شده و فرستنده در اختیار اپراتور قرار می گیرد . ارتباط بین گیرنده و فرستنده با امواج رادیویی با فرکانس های مختلف امکان پذیر می شود . محدوده کاربری ریموت ها حدود 100 متر می باشد .

شرکت کران سیستم توران برند الفاتک ترکیه را به دلیل داشتن کیفیت بالا با وجود قیمت رقابتی توصیه و استفاده می کند . شرکت الفاتک بزرگترین تولید کننده ریموت کنترل های رادیویی در کشور ترکیه می باشد که با توجه به داشتن تکنولوژی روز دنیا کیفیت رقابتی وبا سایر محصولات اروپایی را تضمین می کند .
محصولات الفاتک نسبت به محصولات شرقی کیفیت به مراتب بالا و سرویس و نگهداری کمتری دارند و با توجه به اطمینان از اصل بودن کالا ، نگرانی در زمان خرید را ندارند در حالیکه اصل یا کپی بودن محصولات شرقی برای فروشندگان نیز غیر قابل تشخیص است .

طرح های EN X ، MID ، ESX و MAX برای سهولت استفاده توسط Elfatek Electronics طراحی و ساخته شده اند. این مدل ها به ویژه در جرثقیل های ساختمانی ، جرثقیل های پل و همچنین در موارد خاص استفاده می شوند. بدنه ریموت در برابر آب در برابر ضربه ، ضربه و شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است و برای استفاده راحت طراحی شده است.

کران سیستم توران

» طراح و سازنده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی

» ساخت انواع سازه های فلزی و تجهیزات جابجایی مواد 

» فروش و خدمات پس از فروش 

 

آدرس: کیلومتر 40 اتوبان تهران - قم، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان، گلبرگ12، پلاک 9

تلفن: 56235923 - 56235922- 56232969-021

فکس: 56232970-021

ایمیل: info@turancrane.com

واتس آپ و تلگرام : 5623954-0912