درباره شرکت جرثقیل سقفی توران


کران سیستم توران فعالیت‌های تولیدی خود را از سال 1389 در شهرک صنعتی شمس‌آباد تهران آغاز نمود. این شرکت در زمینه تجهیزات جابجایی و بالابری فعالیت می‌نماید. عمده خدمات شرکت کران سیستم توران طراحی، ساخت و سفارشی‌سازی انواع جرثقیل های صنعتی اعم از جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل کنسولی یا دیواری و همچنین تجهیزات انتقال مواد ارائه می‌شود. شرکت کران سیستم توران افتخار آن را دارد که برای ارائه خدمات بهینه و به‌روز از نیرو انسانی مجرب و تحصیلکرده بهره می‌برد.


استانداردهای مورد استفاده شرکت جرثقیل سقفی کران سیستم توران


همچنین، این شرکت برای تضمین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده، همواره خود را ملزم به پیگیری و رعایت استانداردهای روز دنیا نظیر CMAA،DIN ،FEM و دیگر استانداردهای حوزه بالابری و انتقال مواد می‌داند. تلاش و یادگیری مستمر و همچنین رعایت استانداردهای روز دنیا باعث شده است تا کران سیستم توران بتواند در مدت زمان کوتاهی به کیفیت بالایی در ارائه محصولات و خدمات دست یابد.
نکته قابل توجه در خدمات و محصولات کران سیستم توران استفاده از سیستمهای به‌روز و نوآورانه در همه زمینه‌ها علی‌الخصوص در مدیریت و تولید می‌باشد. این مهم امکان ارائه محصولات مطابق با نیاز مشتریان، پیگیری و تهیه مواد اولیه مصرفی با کیفیت بالا، گارانتی واقعی محصولات با ارائه خدمات پس از فروش سریع و مطمئن را فراهم کرده است. تلاش‌های علمی و به‌روز این شرکت با هدف افزایش مستمر کیفیت خدمات و تولیدات باعث رضایت مشتریان در بالاترین سطح شده است. بازگشت مشتریان جهت استفاده دوباره از خدمات و محصولات شرکت و همچنین معرفی شرکت توسط مشتریان قدیمی به مشتریان جدید را می‌توان به عنوان شاخصی مهم در این زمینه در نظر گرفته شود.


همکاری‌های بین‌المللی شرکت جرثقیل سقفی کران سیستم توران


همکاری‌های بین‌المللی و استفاده از تجارب انسانی و فنی موجود در دنیا همواره یکی از اهداف و ماموریت‌های شرکت کران سیستم توران می‌باشد. در همین راستا؛ این شرکت در سال 2014 میلادی همکاری خود با شرکت ABM Greiffenberger آلمان را آغاز کرده و به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در زمینه ساخت وینچ های بالابری این شرکت عمل می‌نماید. گفتنی است؛ شرکت ای‌بی‌‌ام، یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین درایوهای بالابری شرکت‌های سازنده جرثقیل می‌باشد به طوری که، شرکت معروف ABUS آلمان هم از خدمات و محصولات آن استفاده می‌کند.


در ادامه تحقق چشم‌انداز توسعه همکاری‌های بین‌المللی، شرکت توران همچنین نمایندگی انحصاری محصولات شرکت گورالپ GÜRALP Vinç ve makina ترکیه را نیز اخذ نموده است. شایان ذکر است، شرکت گورالپ وینج؛ بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین شرکت ساخت بالابرهای بکسلی و زنجیری و همچنین تجهیزات جرثقیل با استانداردهای روز اروپا با استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات و تجهیزات اروپایی در ترکیه است.


محصولات حوزه بالابری و جابجایی شامل موارد بسیار گسترده است. صنایع مختلف بر اساس ویژگی‌ها و نیازهای متنوع خود نیاز دارند تا راهکار بهینه را دریافت نمایند. راهکار بهینه در طراحی، ساخت و سفارشی‌سازی محصولات باعث می‌شود مشتریان علاوه بر اینکه نیازهای موجود خود را در محیط صنعتی ویژه‌شان برطرف نمایند، با اختصاص حداقل هزینه ممکن برای بهترین کیفیت موجود از هدررفت منابع جلوگیری کنند. این مهم باعث تحقق راندمان بهینه برای مشتریان ما می‌شود. از این جهت دانش روز و توانایی تجربی بالای شرکت کران سیستم توران که در طول سالیان متمادی و در بهره‌گیری از علم روز دنیا و همکاری با شرکت‌های مطرح جهانی به دست آمده است، شناخت واقعی از نیازها و توانایی ارائه پاسخ بهینه را فراهم کرده است.
طراحی، ساخت و سفارشی‌سازی انواع مختلف و متنوع جرثقیلهای صنعتی شامل جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و انواع دیگر جرثقیل و وینچ‌های بالابری تا ظرفیت 160 تن و اراده پشتیبانی برخاسته از دانش، تخصص و تعهد رضایت مشتریان شرکت کران سیستم توران را در پی داشته است.


زمینه‌های تولیدی و حوزه‌های همکاری شرکت جرثقیل سقفی کران سیستم توران


محصولات شرکت توران شامل انواع جرثقیلهای صنعتی از جمله جرثقیل سقفی تک پل، جرثقیل سقفی جفت پل، جرثقیل دروازه ای و نیم دروازه ای و جرثقیل بازویی و وینچهای بالابری بکسلی، وینچ‌های زنجیری و قطعات و تجهیزات انواع جرثقیل می باشد.
زمینه‌های ارائه خدمات، همکاری و پیشتیبانی شرکت کران سیستم توران به این شرح است؛
 مشاوره و راهنمایی در انتخاب بهینه محصولات بالابری و جابجایی مواد متناسب با نیازهای موجود
 طراحی، ساخت و سفارشی‌سازی محصولات متنوع بالابری و انتقال مواد
 تهیه و ارائه تجهیزات و لوازم با کیفیت بالا
 ارائه خدمات نصب و پیمانکاری
 سرویس تست، تعمیرات و نگهداری و تامین لوازم یدکی
 بهینه‌سازی و بروزرسانی سیستمهای جرثقیلی قدیمی
 همکاری و تامین قطعات اصلی جرثقیل برای همکاران

کران سیستم توران

» طراح و سازنده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی

» ساخت انواع سازه های فلزی و تجهیزات جابجایی مواد 

» فروش و خدمات پس از فروش 

 

آدرس: کیلومتر 40 اتوبان تهران - قم، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان، گلبرگ12، پلاک 9

تلفن: 56235923 - 56235922- 56232969-021

فکس: 56232970-021

ایمیل: info@turancrane.com

واتس آپ و تلگرام : 5623954-0912